DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W GRAZYMACH

Kontakt

Stanowisko:
Dom Pomocy Społecznej w Grazymach
Adres:
Grazymy 1
Grazymy
warmińsko-mazurskie
11-036 Gietrzwałd
Polska
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon:
+48 89 5131461
Faks:
FAX: +48 89 5131461 wewn. 15

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje:

ADRES

Dom Pomocy Społecznej w Grazymach

            Grazymy 1

11-036 Gietrzwałde-mail
:

 

DPS - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dyrektor Michał Maria Kozłowski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kadry, Administracja - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BHP i P-poż, Zamówienia i zamówienia publiczne - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Księgowość - sprawy ZUS i ubezpieczeń - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownik socjalny - sprawy mieszkańców - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział medyczno -opiekuńczy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

NIP 739-12-43-821
Regon 000293367

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem